OW Komandor
Rodzinne wakacje
Ośrodek wypoczynkowy w Pogorzelicy
Wakacje dla całej rodziny w Pogorzelicy

OW Komandor to idealne miejsce dla rodzin z dziećmi, które szukają wakacyjnej rozrywki i relaksu. Nasz ośrodek słynie z bogatej oferty atrakcji dla najmłodszych, która z pewnością dostarczy im niezapomnianych wrażeń. Dla całej rodziny mamy do zaoferowania komfortowe noclegi, smaczne jedzenie i wspaniałą atmosferę, która sprawi, że poczują się Państwo jak w domu. Zapraszamy serdecznie do OW Komandor - miejsca, gdzie wakacje stają się przygodą!

Oferujemy miejsca noclegowe w pokojach 2,3, 4 osobowych z łazienkami. Kady pokój w domku posiada , tv, łka sosnowe,szafeczkę nocn,lampk, szafę na ubrania ,stolik i 2 krzesła, , grzejnik, czajnik, kubeczki. Kady ma osobne wejcie z dworu, i swój własny kawałek tarasu lub trawnika, na którym jest ławostół

W naszym ośrodku serwujemy dla wszystkich gości całodzienne wyżywienie. Szefowa kuchni codziennie przygotowuje własne, domowe posiłki.
Śniadania i kolacje serwujemy w formie szwedzkiego stołu, obiad jest porcjowany . Bezpośrednio przy stołówce jest zadaszona weranda, gdzie na świeżym powietrzu można napić się porannej kawy i zjeść posiłek.

Dla najmłodszych Gości
Plac zabaw dla dzieci
Specjalnie dla naszych najmłodszych Gości przygotowaliśmy duży plac zabaw z torem przeszkód, zjeżdżalniami oraz huśtawkami.
dla gości indywidualnych
Oferty Specjalne
Ow Komandor