OW Komandor
Dla seniora
Napisz do nas
Wakacje dla seniora
Idealne miejsce na wakacje po sezonie
Zapraszamy do naszego urokliwego ośrodka nad morzem, który oferuje niezapomniane wakacje zarówno grupom, jak i osobom indywidualnym. Nasza oferta obejmuje 7-dniowe lub 14-dniowe turnusy, podczas których zapewniamy Państwu komfortowe zakwaterowanie w przytulnych pokojach dwu- lub trzyosobowych.
Kontakt
Nasz ośrodek
Co zapewniamy
Aby zapewnić Państwu pełen relaks i wygodę, w ramach oferty zapewniamy pełne wyżywienie całodziennie. Śniadania i kolacje serwowane są w formie szwedzkiego stołu, a na obiad czeka na Państwa smaczne i sycące danie. Nasza kuchnia przygotowuje potrawy z najwyższą starannością, dbając o różnorodność i jakość serwowanych dań.

W naszym ośrodku zadbaliśmy również o rozrywkę i atrakcje dla naszych Gości. Wieczorki z muzyką na żywo wprowadzą Państwa w przyjemną atmosferę, a wieczory filmowe pozwolą na chwilę odprężenia przy ulubionych produkcjach. Dodatkowo, organizujemy ogniska z pieczeniem kiełbasek, które są doskonałą okazją do integracji i wspólnego spędzenia czasu.
Wakacje nad morzem
Spacerowanie nad morzem to nie tylko aktywność fizyczna, ale także duchowe i emocjonalne doświadczenie. To czas, który pozwala nam oderwać się od codzienności, naładować baterie i cieszyć się pięknem natury.
Wolny czas w Pogorzelicy
Ow Komandor